Розпочався черговий етап подання особами, уповноваженими на виконання функцій держави або місцевого самоврядування щорічних декларацій за 2020 рік

Дата: 04.01.2021 16:44

Повідомляємо, що з 01 січня 2021 року розпочався черговий етап подання особами, уповноваженими на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, щорічних декларацій за 2020 рік.

Звертаємо увагу, що термін подання електронних декларацій закінчується 01 квітня 2021 року. Просимо своєчасно подати декларацію за минулий рік шляхом заповнення її на офіційному веб-сайті Національного агенства з питань запобігання корупції (НАЗК) за формою, що визначається цим агентством.

З метою своєчасного заповнення е-декларацій на сайті НАЗК та подання її у належний строк радимо завчасно перевірити термін дії електронного цифрового підпису (ЕЦП) та при потребі отримати новий в найкоротший час.

За додатковою інформацією просимо звертатись до Війтовецької селищної ради.