ВІЙТОВЕЦЬКА СЕЛИЩНА РАДА ВИЗНАЧИЛА МІСЦЯ ДЛЯ РОЗМІЩЕННЯ МАТЕРІАЛІВ ПЕРЕДВИБОРНОЇ АГІТАЦІЇ

Дата: 25.08.2020 15:04

У Миргороді визначили місця для розміщення матеріалів передвиборчої агітації  / Центральний

ХМЕЛЬНИЦЬКА ОБЛАСТЬ

ВІЙТОВЕЦЬКА СЕЛИЩНА  РАДА

вул.Героїв України, 4, смт. Війтівці, Волочиський район, Хмельницька обл., 31256

тел./факс (03845) 9-52-62, e-mail: viitivrada@ukr.net

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я

від 19 серпня 2020 року                        Війтівці                                            № 173-р

Про визначення місцезнаходження

селищної територіальної виборчої

комісії та  місць  для розміщення

матеріалів передвиборної агітації

З метою забезпечення належної роботи селищної територіальної виборчої комісії з місцевих виборів та впорядкування розміщення матеріалів передвиборної агітації, керуючись ч. 3 ст. 53, ст. 211 Виборчого Кодексу України, постановою Центральної виборчої комісії від 08 серпня 2020 року №164, ст. 42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»:

1. Визначити місцезнаходження селищної територіальної виборчої комісії з місцевих виборів за адресою:  вул. Героїв України, 8,      смт. Війтівці, Хмельницька область, 31256 (приміщення комунального закладу «Війтовецький центральний будинок культури»).
  2. Директору комунального закладу «Війтовецький центральний будинок культури» Греху О.С. забезпечити належний доступ до приміщення селищної територіальної виборчої комісії з місцевих виборів та його надійну охорону.
  3. Визначити місця для розміщення матеріалів передвиборної агітації згідно з додатком (додається).
  4. КП «Громадське» Балайда О.І.:
  • провести необхідні роботи щодо відновлення інформаційних стендів (дощок оголошень) для розміщення матеріалів передвиборної агітації та встановлення їх в місцях, зазначених в додатку;
  • здійснити зняття (видалення) друкованих матеріалів передвиборної агітації, у місцях визначених пунктом 1 цього розпорядження, з 24 години 23 жовтня 2020року.
  1. Загальному відділу (Мала І.О.) оприлюднити дане розпорядження на офіційному сайті селищної ради.
  2. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на керуючого справами (секретаря) виконавчого комітету Березу А.М.

Секретар селищної ради                              Наталія ГЛУЩАК

селищного голови

19.08.2020 № 173-р

ПРЕЛІК

місць для розміщення  матеріалів передвиборної агітації на території населених пунктів Війтовецької селищної ради під час проведення місцевих виборів 25 жовтня 2020 року

1. смт. Війтівці:
  • інформаційний стенд по вул. Героїв України (біля МАФу «Люкс»);
  • інформаційний стенд по вул. Грушевського  (біля залізничного вокзалу).
  1. с. Бокиївка:
  • дошка оголошень по вул.Жовтнева (біля адміністративного приміщення старостинського округу);
  • дошка оголошень по вул. Травнева  (біля сільського будинку культури).
  1. с. Бронівка:
  • дошка оголошень по вул.Шкільна (біля адміністративного приміщення старостинського округу).
  1. с. Видава:
  • дошка оголошень по вул. Центральна  (біля сільського клубу).
  1. с. Завалійки:
  • дошка оголошень по вул.Центральна (біля адміністративного приміщення старостинського округу);
  • дошка оголошень по вул. Центральна  (біля сільського клубу).
  1. с. Зелена:
  • дошка оголошень по вул. Незалежності  (біля сільського клубу).
  1. с. Качуринці:
  • дошка оголошень по вул. Свободи  (біля сільського клубу).
  1. с. Кривачинці:
  • інформаційний стенд по вул. Центральна (біля адміністративного приміщення старостинського округу).
  1. с. Криштопівка:
  • інформаційний стенд по вул.Миру (поміж адміністративним приміщенням старостинського округу та сільським будинком культури).
  1.  с. Куровечка:
  • дошка оголошень по вул. Л. Українки  (біля сільського клубу та магазину «Смайлик»).
  1. с. Медведівка:
  • дошка оголошень по вул. Гагаріна  (біля ФАПу).
  1. с. Мочулинці:
  • дошка оголошень по вул. Центральна  (біля Церкви Покрови Пресвятої Богородиці).
  1. с. Павликівці:
  • дошка оголошень по вул. Цетральна  (біля ФАПу та відділення поштового зв’язку).
  1. с. Петриківці:
  • дошка оголошень по вул. Слави (поміж  адміністративним приміщенням старостинського округу та магазином ПП Черній).
  1. с. Писарівка:
  • дошка оголошень по вул. Першотравнева  (біля сільського будинку культури).
  1. с. Порохня:
  • інформаційний стенд по вул. Гагаріна  (біля сільського клубу).
  1. с. Сарнів:
  • дошка оголошень по вул. Центральна  (біля сільського будинку культури).

Секретар селищної ради                              Наталія ГЛУЩАК