Про міри по збереженню від пошкоджень кабельних ліній зв’язку на території Війтовецької селищної ради (TOB «АТРАКОМ»)

Дата: 26.01.2018 15:23

Результат пошуку зображень за запитом "оголошення"

ХМЕЛЬНИЦЬКА ОБЛАСТЬ

ВІЙТОВЕЦЬКА СЕЛИЩНА  РАДА

І засідання

від 25 січня 2018  № 6

Про міри по збереженню від пошкоджень

кабельних ліній зв’язку на території

Війтовецької селищної ради (TOB «АТРАКОМ»)

З метою збереження кабельних ліній зв’язку   відповідно до Закону України «Про зв’язок», введеного в дію Постановою Верховної Ради України від 16.05.1995р., «Правил охорони ліній зв’язку», затверджених Постановою Кабінету Міністрів України від 29.01.1996р. №135, керуючись ст.30 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», для забезпечення збереження кабельних ліній зв’язку при проведенні земляних робіт , виконавчий комітет селищної ради

ВИРІШИВ :

1.Заборонити на території селищної  ради в місцях проходження підземних кабельних ліній зв’язку проведення будь-яких земляних робіт на глибині більше 30 см., у тому числі заміну опор, підключення до житлових будинків водогонів, газопроводів та інших підземних комунікацій, посадку та корчування дерев, копку підвалів, колодязів, Будівництво огорож та інших робіт, пов’язаних з розриттям грунту без попереднього попередження та письмового дозволу землевпорядника та викликом на місце робіт працівника служби експлуатації кабельних ліній зв’язку:

Представництво TOB «АТРАКОМ» , яке знаходиться у

м. Хмельницький по вул. Свободи, 9А

тел. (03821 71-13-17 моб. 067-405- 45- 16), та

Війтовецької селищної ради, яке знаходиться у смт. Війтівці по вул. Героїв України буд. 4 тел. (03845  9-52-62)

Виклик працівників зв’язку повинен бути за 3 доби до початку робіт

2. Зобов’язати заступника Війтовецького селищного голови Печенюка В.В. виконувати винос в натурі границь земельних ділянок в районі проходження кабелів зв’язку тільки при наявності виконавчої документації, погодженої з представництвом ТОВ «АТРАКОМ»

3. Винні у порушенні «Правил охорони ліній зв’язку» Згідно з статтею 147 та 360 Кримінального кодексу України притягуються до кримінальної та матеріальної відповідальності

4. Ознайомити з цим рішенням жителів громади , керівників установ та організацій розташованих на території селищної ради

5.Контроль за виконанням даного рішення покласти на заступника селищного голови Печенюка В.В.

Селищний голова ____________________________ І. Степанюк