Війтовецька громада
Волочиський район, Хмельницька область

У школах громади пролунав Перший дзвоник

Вересневий  ранок у школах Війтовецької селищної об’єднаної територіальної громади розпочався святковими лінійками до  Першого дзвоника. Цьогоріч першокласниками шкіл громади стало  68 дітей , які ступають на незвіданий шлях пізнання та навчання.
Святкові заходи в навчальних закладах громади пройшли за участю представників виконавчого комітету селищної ради, районної ради та спеціалістів відділу освіти Війтовецької ОТГ, які привітали учнівські та педагогічні колективи з початком нового навчального року.
Крім цього, у  Завалійківській ЗОШ І-ІІІ ст., цьогоріч святкували не лише свято Першого дзвоника, а і 50-ту річницю створення школи. На свято завітали випускники попередніх років та перший директор Завалійківської ЗОШ, а також багато гостей.
По завершенню урочистостей переливчастий шкільний дзвоник покликав всіх на перший урок. Особливо пам’ятний буде він буде для першокласників та стане їхнім стартом у велику Країну знань, незабутнім він буде і для випускників, перед якими відкривається шлях у доросле життя.« повернутися до списку новин