ІЗ ДНЕМ НЕЗАЛЕЖНОСТІ, УКРАЇНО!

Дата: 24.08.2020 12:08

Фото без опису

Шановні жителі Війтовецької селищної об’єднаної територіальної громади! Щиросердно вітаю вас із найбільшим національним святом українського народу — Днем незалежності України!

Усі великі успіхи нашої держави складаються з успіхів кожного небайдужого українця - як безліч річок і потічків зливаються в один могутній Дніпро. Тож давайте з нагоди найважливішого свята України щиро покладатися на успіх наших спільних дій і продовження активної співпраці, яка єднає нас та зміцнює нашу державу.

Нехай свято Незалежності духмяним серпневим запахом українського хліба принесе у ваш дім щастя і добро, порозуміння та згуртованість, мир та любов!
Міцного здоров’я, бадьорості духу, успіхів у всіх починаннях.
Слава Україні!

Війтовецький селищний голова      Ігор СТЕПАНЮК

Сьогодні долучились до святкового відкриття оновленої районної Дошки Пошани, на яку занесено  працівників громади, які своєю працею утверджують патріотизм до рідного краю – Чернявську Галину Володимирівну – завідувачку Писарівським закладом дошкільної освіти «Зоряночка» та Войтюка Сергія Миколайовича - фельдшера Війтовецької амбулаторії загальної практики сімейної медицини.