ЦНАП інформує:

Дата: 19.06.2020 09:12

Фото без описуЗмінено графік прийому громадян

На виконання постанови Кабінету Міністрів України від 20 травня 2020 року № 392 "Про встановлення карантину з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2" (із змінами та доповненнями) на період дії карантину прийом відвідувачів відділу «Центру надання адміністративних послуг»  Війтовецької селищної ради розпочинається о 10 годині.

Відвідування відділу «ЦНАП» без вдягнутих засобів індивідуального захисту, зокрема респіраторів або захисних масок забороняється.

Для мінімізації звернень громадян до відділу «ЦНАП», можливості вирішити максимальну кількість питань дистанційно, отримати детальну інформацію щодо порядку замовлення послуг, продовжують діяти телефонні номери 097-660-950-72, 097-8395328, 096-729-17-84, 067-378-73-14.

Консультації та роз'яснення також можна отримати за зверненням на електронну адресу відділу «ЦНАП»: viitiv.cnap@gmail.com

Не наражайте себе та оточуючих на небезпеку!