Винагорода за наполегливу працю!

Дата: 01.06.2020 19:19

Фото без описуНа території України продовжують діяти карантинні заходи. У зв’язку із цим нам не вдалося провести традиційне свято дитинства. Але обділити своєю увагою діток, які плідно попрацювали протягом навчального року ми не змогли. Тому зранку вирушили до навчальних закладів нашої громади задля того, аби  відзначити учнів, які стали призерами районних та обласних олімпіад, конкурсу МАН України, спортивних та інших районних і обласних конкурсів, змагань та вручити їм щорічні одноразові премії. Селищний голова Ігор Степанюк привітав учнів та педагогів із завершенням самого «надзвичайного» навчального року та побажав учням гарного відпочинку, аби у новому навчальному році досягти ще вищих результатів.