Шановні учасники ліквідації наслідків на Чорнобильській АЕС! Шановні жителі громади!

Дата: 26.04.2020 09:49

Фото без опису

26 квітня 1986 року, тридцять чотири роки тому, вогонь Чорнобильської катастрофи обпалив землю України та ввійшов в історію як нове безпрецедентне глобальне явище, як найбільша техногенна катастрофа ХХ століття.

Унаслідок чорнобильського вибуху в Україні було радіаційно забруднено 2293 населені пункти, розташовані на територіях  77 районів 12 областей.

Чорнобильська катастрофа порушила нормальну життєдіяльність і виробництво в багатьох регіонах, призвела до зниження виробництва електроенергії для потреб економіки, істотні збитки було завдано сільськогосподарським і промисловим об'єктам, постраждали лісові масиви і водне господарство.

Низько вклоняємось усім ліквідаторам аварії на ЧАЕС, які 34 роки тому, не шкодуючи свого здоров’я і життя, працювали в 30-кілометровій зоні радіаційного лиха аби якомога швидше ліквідувати наслідки Чорнобильської трагедії, обмежити біду, тим, хто зупинив розбурхану стихію некерованої ядерної реакції і зробили вагомий внесок у справу подолання наслідків Чорнобильської катастрофи.

Щиро бажаємо всім вам та вашим рідним і близьким міцного здоров’я, життєвої енергії, сімейного затишку, щастя, миру, добра й злагоди. Хай завжди поруч з вами буде людська подяка за ваші добрі справи!

Війтовецький селищний голова Ігор СТЕПАНЮК