ДО УВАГИ ПАЦІЄНТІВ ВІЙТОВЕЦЬКОЇ АМБУЛАТОРІЇ!

Дата: 23.03.2020 15:08

Шановні жителі громади!

У зв’язку із поширенням коронавірусної інфекції СоVid-2019 Війтовецька амбулаторія загальної практики сімейної медицини функціонуватиме у режимі карантину за новими правилами.

Для тих відвідувачів,

• що мають виражені  симптоми ГРВІ;
  • що перебували за кордоном (нещодавно повернулись);
  • що перебували у контакті з особами які нещодавно повернулись з Китаю чи країн Європи;

прийом здійснюватиметься у кабінеті-ізоляторі. Перед візитом обов’язково необхідно зателефонувати сімейному лікарю та повідомити про симптоми захворювання та отримати від сімейного лікаря подальшу інструкцію дій.

Для усіх інших відвідувачів прийом здійснюватиметься у порядку черги. Для виклику медичного персоналу необхідно натиснути кнопку виклику, що знаходиться зліва біля дверей центрального входу.

Електронні рецепти на доступні ліки можна отримати дистанційно (за телефоном), щоб не наражати себе на небезпеку, відвідуючи медичний заклад у карантинний період .

Просимо вас із розумінням поставитись до ситуації, що склалась сьогодні у світі через поширення СоVid-2019 та сумлінно дотримуватись  вище  вказаних  рекомендацій!!!