Відбулось пленарне засідання 55 сесії селищної ради

Дата: 18.02.2020 13:00

Фото без описуГоловував на пленарному засіданні Війтовецький селищний голова І.Степанюк, в роботі засідання взяли участь 20 депутатів селищної ради, заступник селищного голови з питань діяльності виконавчих органів ради О.Воробйова, керуючий справами (секретар) виконавчого комітету А.Береза, начальники відділів,  помічники народного депутата України С.Лабазюка - В.Ряба та М.Горобець. На порядок денний було винесено 183 питання, які попередньо були детально опрацьовані на засіданнях постійних комісій.

В ході сесії депутати розглянули наступні питання:

• про затвердження звіту про виконання селищного бюджету за 2019 рік;
  • про внесення змін до селищного бюджету на 2020 рік
  • про внесення змін до складу виконавчого комітету Війтовецької селищної ради
  • про внесення змін до Програми захисту населення і території від надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру на території Війтовецької селищної ради на 2016-2020 роки
  • про внесення змін до штатного розпису Писарівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Війтовецької селищної ради
  • про затвердження Положення про квартирний облік при виконавчому комітеті Війтовецької селищної ради
  • про виконання плану роботи селищної ради за ІІ півріччя 2019 року та затвердження плану роботи селищної ради на І півріччя 2020 року
  • про надання дозволу на укладення договору оренди  нерухомого майна комунальної власності гідротехнічних споруд ставка (водоскидна споруда та земляна дамба), які знаходяться за межами с.Медведівка ТОВ «КОМЕРЦІЙНА ФІРМА «ТЕРРА ІНКОГНІТА»

А також розглянуто цілий  ряд земельних питань.