Спорт – запорука здоров’я!

Дата: 03.02.2020 14:10

Фото без описуЗавершився чемпіонат Хмельницької області з боксу серед юнаків. Організатором змагань виступила Хмельницька обласна федерація боксу. Участь у чемпіонаті брала і наша Війтовецька Федерація Боксу «Клуб боксу».
Вихованці тренера Олега Лапінського показали добрі результати. У своїх вагових категоріях здобули призові місця Ростислав Дремлюга (І місце), Дмитро Фриз (ІІ місце), Юхимик Олег (ІІІ місце). Також спортсмени отримали нові кваліфікаційні розряди.
Подякою Хмельницької обласної федерації за «вагомий внесок в розвиток боксу у Хмельницькій області» нагороджено і Війтовецького селищного голову Ігоря Степанюка. Наша громада - одна із двох селищних громад області, яка приділяє увагу цьому виду спорту.