Стартував конкурс " Учитель року-2020"

Дата: 26.11.2019 09:13

Фото без опису26 листопада в актовій залі Волочиської ЗОШ І-ІІІ ступенів відбулося урочисте  відкриття конкурсу "Учитель року-2020".

Учасники конкурсу  здобуватимуть звання кращого вчителя у 4 номінаціях:

-"Початкові класи"

-"Зарубіжна література"

_"Хімія"

-"Історія"

Першою з вітальним словом звернулася до конкурсантів начальник відділу освіти,молоді та спорту Волочиської міської ради  А.М.Плотнікова та начальник відділу освіти,молоді та спорту,культури та туризму виконавчого комітету  Війтовецької селищної ради Д.М.Камінський,побажали перемоги учасникам конкурсу,відзначили,що це є чи не найвищим визнанням їхньої педагогічної майстерності та високого професіоналізму.

У конкурсі професійної майстерності, у номінації " Початкові класи", Війтовецьку ОТГ представляє вчителька початкових класів Війтовецької ЗОШ І-ІІІ ступенів Н.А.Чорна.

Тож бажаємо учасникам конкурсу перемоги! Нехай творчий потенціал, невичерпний ентузіазм та наполеглива праця допоможуть досягти омріяної мети!