Відсвяткували День села у Петриківцях

Дата: 13.11.2019 20:17

Фото без опису8 листопада, у День святого Великомученика Димитрія, с.Петриківці відсвяткували свій День села.

На урочистості завітали жителі з усього села, гості.

Староста З.М.Король щиро привітала усіх присутніх та побажала миру, міцного здоров'я, родинного щастя, благополуччя.

Секретар ради Н.С.Глущак та керуючий справами виконавчого комітету А.М.Береза нагородили Грамотами Війтовецької селищної ради найстаршого жителя - І.В.Сюрка та наймолодшого - А.С.Білогуба, а також ветерана праці - Є.І.Суху.

Помічник народного депутата України С.П.Лабазюка  В.С.Ряба нагородила Подяками та подарунками найактивніших жителів села (О.О.Колодій, О.А.Вознюк, Г.А.Вітка, В.С.Легай).

Вокальна група "Видавчанка" подарували присутнім неймовірні номери художньої самодіяльності та створили чудовий настрій.

Залишається побажати громаді села й подалі такої згуртованості, яку вони продемонстрували під час святкування Дня села.