Відбулась презентація першої поетичної збірки Олега Стадніка "Квітослов"

Дата: 08.11.2019 21:50

Фото без опису08.11.2019року у бібліотечній світлиці, що в приміщенні сільського будинку культури с.Кривачинці, зібралося чимало людей, небайдужих до поетичного слова, на презентацію першої поетичної збірки Олега Стадніка "Квітослов".

На презентацію були запрошені друзі, односельці, шанувальники творчості О.Стадніка.

За дорученням Війтовецького селищного голови І.Г.Степанюка методист центрального будинку культури Війтовецької селищної ради Т.У.Вилавська нагородила Грамотою виконавчого комітету Війтовецької селищної ради О.Стадніка за активну діяльність та вагомий внесок у розвиток культури та мистецтва громади.

Зі словами подяки звернулася бібліотекар сільського будинку культури І.А.Яніцька до автора збірки, зазначивши, що його вірші позначені глибоким змістом, у них яскраво проявляється щира любов до своєї малої батьківщини.

З авторськими віршами та піснями виступив сам автор, висловив слова подяки усім присутнім.

Гарний настрій і позитив протягом усього свята підтримували дует "Осінні барви"(у складі Г.Білоконь та С.Нащубської), співачка Л.Пшенична, заслужений артист естрадного мистецтва України - С.Білецький.

Після закінчення свята всі присутні мали можливість ознайомитися з поетичною збіркою "Квітослов".