Нарада-семінар з представниками Держпродспоживслужби

Дата: 07.11.2019 12:21

Фото без опису06.11.2019р. в актовій залі Війтовецької селищної ради відбулася нарада-семінар з представниками Держпродспоживслужби, керівниками закладів освіти, кухарями, головними спеціалістами відділу освіти, молоді та спроту, культури та туризму.

М.П.Табалюк - начальник відділу державного нагляду, окреслив коло питань, які вимагають термінового вирішення. Була проведена роз'яснювальна робота щодо санітарно-гігієнічних вимог до утримання приміщень та обладнання харчоблоків, дотримання особистої гігієни персоналом.

Н.В.Семенюк-начальник відділу безпечності харчових продуктів та ветеринарної медицини,озвучила вимоги санітарного законодавства для закладів освіти, умови зберігання продуктів харчування, продовольчої сировини та технології приготування страв.

На завершення заходу було обговорено низку першочергових завдань для реалізації поставлених цілей - безпечне та якісне харчування дітей в закладах освіти.