Відбулось чергове засідання робочої групи з розробки Стратегії розвитку Війтовецької селищної об’єднаної територіальної громади
31 жовтня у приміщенні актової зали Війтовецької селищної ради відбулось чергове засідання робочої групи з розробки Стратегії розвитку Війтовецької селищної об’єднаної територіальної громади.
Під час зустрічі було розглянуто результати соціально-економічного аналізу громади, із яким присутніх ознайомила головний спеціаліст відділу економічного розитку, інвестицій, містобудування та архітектури Ірина Сенюк, а також із результатами проведеного анкетування жителів громади та представників бізнесу, які проаналізувала радник з питань економічного розвитку Хмельницького Центру розвитку місцевого самоврядування Катерина Савчук.
Членами робочої групи здійснено аналіз сильних та слабких сторін, можливості та загрози розитку громади. У підсумку визначено подальші напрямки роботи над Стратегією.