Народний аматорський хор "Перлина Поділля" переміг у конкурсі та посів ІІІ місце

Дата: 16.10.2019 13:33

Фото без опису15 жовтня у Хмельницькій  філармонії відбувся обласний огляд - конкурс хорових колективів ім. М.Бідюка. Вдруге, з моменту створення, у цьому конкурсі взяв участь наш народний аматорський хор "Перлина Поділля" Комунального закладу "Війтовецький центральний будинок культури" під керівництвом Наталії Урбан та посів ІІІ місце у номінації "народний спів". А також вперше твори виконувались під  музичний супровід оркестру викладачів Писарівської ДМШ. Вітаємо колектив, дякуємо педагогам Писарівської ДМШ, а молодого керівника вітаємо з дебютом!