6 вересня наш День! День адміністратора центрів надання адміністративних послуг!

Дата: 06.09.2019 09:33

Президент України Володимир Зеленський подарував українцям нове свято:

"21 серпня на засіданні Уряд підтримав ініціативи Володимира Зеленського та встановив, що щорічно 6 вересня в Україні відзначатиметься "День адміністратора центрів надання адміністративних послуг", - йдеться в повідомленні.

Крок за кроком будуємо безпечну, сучасну, європейського зразка громаду орієнтовану на потреби громадян!
Рідна громада починається з тебе!

Колектив Центру надання адміністративних послуг виконавчого комітету Війтовецької селищної ради !