Про зміну реквізитів бюджетних рахунків для сплати податків і зборів  з 01 жовтня 2019 року

Волочиське управління  ГУ ДФС у Хмельницькій області  повідомляє:

Державною казначейською службою України (далі - Казначейство) на виконання пункту З Постанови Правління Національного банку України від 28.12.2018 № 162 «Про запровадження міжнародного номера банківського рахунка (ІВАN) в Україні» здійснено заміну діючих рахунків для зарахування надходжень до державного та місцевих бюджетів відповідно до вимог стандарту ІВАN (29 літерно- цифрових символів) із збереженням довжини номера  рахунку аналітичного обліку - не більше 14 цифрових символів.

Перехід на міжнародні номери рахунків при обслуговуванні бюджетів за доходами буде здійснено Казначейством з 01 жовтня 2019 року.

Таким чином, починаючи з 01 жовтня 2019 року змінюються реквізити бюджетних рахунків для сплати податків і зборів, відкритих відповідно до вимог стандарту ІВАN.

Враховуючи викладене та з метою забезпечення повноти надходжень бюджетних платежів, недопущення втрат бюджетів та упередження виникнення у платників податкового боргу просимо врахувати дану інформація при здійсненні платежів для сплати податків і зборів.