Війтовецька громада
Волочиський район, Хмельницька область

Відзначали День народження держави та День села Кривачинці у поєднанні з обжинковим фестивалем

Яскравим та насиченим виявилось для нашої громади 24 серпня. Вранці представники Війтовецької ОТГ долучились до урочистостей з нагоди відзначення 28 річниці Незалежності України, а післяобідньої пори завітали на святкування Дня села у  Кривачинці в поєднанні із фольклорним дійством "Обжинки". 

У заходах взяв участь Війтовецький селищний голова Ігор Григорович Степанюк, керуючий справами (секретар) виконавчого комітету Анатолій Миколайович Береза, помічник народного депутата України Сергія Петровича Лабазюка - Кудринський Андрій Степанович.

Із Днем Незалежності та святом села привітав усіх присутніх настоятель храму релігійної громади Свято-Дмитріївського храму отець Сергій, згодом із вітальним словом до односельчен звернувся староста Кривачинецького старостинського округу О.Бородай.  Грамотами виконавчого комітету Війтовецької селищної ради за сумлінну багаторічну працю жителів села нагородив   селищний голова І.Степанюк. А старожили та багатодітні отримали подарунки від благодійного фонду народного депутата України С.Лабазюка "Ми поруч".

Цікаву та насичену концертну програму підготували учасники художньої самодіяльності с.Кривачинці та громади. А ще, вперше у громаді, було проведено показові боксерські бої у новому залі, який облаштовано для занять секції боксу на базі Кривачинецького будинку культури.« повернутися до списку новин