Війтовецька громада
Волочиський район, Хмельницька область

Відзначали  День селища Війтівці

Війтівці мають традицію відзначати День заснування селища 19 серпня на Спаса, проте цьогоріч вирішили перенести святкування на день раніше, щоб усі вихідці селища та земляки мали змогу бути на святі.

Як і в попередні роки святкування Дня селища розпочалось футбольним турніром між командами ветеранів, молодіжною збірною та юніорами, далі - продовжилось біля будинку культури, де для гостей було організовано безкоштовні частування комунальним підприємством «Громадське» та благодійним фондом народного депутата України Сергія Петровича Лабазюка «Ми поруч», для маленьких мешканців було безліч атракціонів та розваг, а для усіх присутніх  - урочиста та концертна програма.

Урочистості відкрив Війтовецький селищний голова Ігор Степанюк. Він привітав односельчан  із святом, гарними здобутками, побажав миру, добробуту та процвітання селищу та нагородив Грамотами виконавчого комітету Війтовецької селищної ради найактивніших війтівчан та старожилів.

На свято завітали: народний депутат України С.П. Лабазюк, Президент благодійного фонду народного депутата України С.П. Лабазюка «Ми поруч» В.О.Лабазюк, заступник голови Волочиської РДА Пендилюк В.В., перший заступник Волочиського міського голови Васильченко О.О..

Щирі привітання та найкращі побажання звучали на адресу активу та мешканців селища від народного депутата України С.П. Лабазюка. Подяками та цінними подарунками від благодійного фонду «Ми поруч» були нагороджені наймолодші жителі селища, наймолодше сімейне подружжя та подружжя, яке у цьому році відзначатиме 60-літній ювілей спільного життя. Спільними грамотами Волочиської РДА і Волочиської районної ради та цінними подарунками нагородив жителів селища заступник голови Волочиської РДА Пендилюк В.В..

А перший заступник Волочиського міського голови Васильченко О.О. привітав війтівчан із черговим Днем народження селища та вручив для громади цінний подарунок.

Учасники художньої самодіяльності селища, громади, народний аматорський хор "Перлина Поділля", працівники музичної школи, танцювальний колектив "Барвінок", духовий оркестр Писарівськогого БК та гості свята фолькльорний ансамбль "Чорноострівчанка" дарували присутнім свою творчість та чудовий настрій. 

Завершилося дійство святковою дискотекою.

 « повернутися до списку новин