«Поліцейський офіцер громади» – новий безпековий проект для ОТГ

Хто такий поліцейський офіцер громади та які його основні напрямки роботи, сьогодні обговорювали в приміщені поліцейської станції смт. Війтівці за участю Радника з юридичних питань Міжнародної програми підвищення кваліфікації для органів кримінального розслідування (ІСІТАР), голови Війтовецької ОТГ та представнииків Нацполіції та ГУНП.

На зустрічі присутні обговорили важливі питання - створення умов для старту проекту  «Поліцейський офіцер громади», суть якого полягає в тому, що у кожній ОТГ житеме та працюватиме поліцейський, який опікуватиметься безпекою та захистом виключно цієї громади. При цьому заробітну плату йому платитеме держава, а витрати на матеріально технологічне забезпечення його роботи забезпечує  ОТГ.