Розпочато роботу над розробленням Стратегії розвитку об’єднаної громади

З метою ефективного планування розвитку громади Війтовецькою селищною радою розпочато роботу над Стратегією розвитку Війтовецької селищної об’єднаної територіальної громади.

Надаватиме допомогу у розробці Стратегії розвитку Хмельницький Центр розвитку місцевого самоврядування, створений за підтримки Програми “U-LEAD з Європою”.

На робочій зустрічі, за участю радника з питань  регіонального розвитку Катерини Савчук та активу селищної ради, яка відбулась на минулому тижні, узгоджено план-графік по розробці Стратегії.

Для більш ефективної роботи над документом,  достовірності збору інформації для соціально-економічного аналізу,  виокремлення найбільш проблемних питань, визначення стратегічних напрямків діяльності  запрошуємо усіх активних жителів громади!