Війтовецька громада
Волочиський район, Хмельницька область

Повідомлення про оприлюднення Заяви про визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки

Повідомлення про оприлюднення Заяви про визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки

  1. Повна назва документа державного планування: Генеральний план смт. Війтівці Війтовецької селищної ради Волочиського району Хмельницької області.
  2. Орган, що прийматиме рішення про затвердження документа державного планування: Війтовецька селищна рада Волочиського району Хмельницької області.
  3. Передбачувана процедура громадського обговорення:

а) дата початку та строки здійснення процедури - відповідно до п.5 ст. 10 Закону України «Про стратегічну екологічну оцінку»  громадське обговорення Заяви про визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки генерального плану смт. Війтівці розпочато з дня їх оприлюднення, а саме 6 червня 2019 року на сайті Війтовецької селищної ради (https:// viytovecka-gromada.gov.ua/) та триватиме 15 днів.

б) способи участі громадськості - громадськість в межах строку громадського обговорення має право подати в письмовій формі (в тому числі в електронному вигляді) зауваження та пропозиції до заяви про визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки генерального плану. Усі зауваження і пропозиції до заяви про визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки генерального плану, одержані протягом встановленого строку, підлягають обов’язковому розгляду замовником. За результатами розгляду замовник враховує одержані зауваження або вмотивовано їх відхиляє.

в) Орган, до якого подаються зауваження і пропозиції, поштова та електронна адреси та строки подання зауважень і пропозицій - 31256, Хмельницька обл., Волочиський р-н, смт Війтівці, вул. Героїв України, буд. 4, тел. 03845-95262, контактний email (сайту) viitivrada@ukr.net 

Зауваження та пропозиції до заяви про визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки генерального плану надаються протягом 15 днів.

 

 « повернутися до списку новин