ДЕ СМІЮТЬСЯ ДІТИ - ТАМ ПРЕКРАСНИЙ СВІТ

Міжнародний день захисту дітей 1 червня 2019 року став справжнім сімейним святом, яке об’єднало і дорослих, і маленьких мешканців Війтовецької  громади.

Цікавою  та насиченою  була  концертно-розважальна програма, яку підготували учні Війтовецької школи та учасники хореографічних колективів «Барвінок» і «Талісман» Писарівської дитячої музичної школи .

Учнів, які стали призерами районних та обласних олімпіад, конкурсу МАН України, спортивних, музичних та інших районних і обласних конкурсів, змагань Війтовецький селищний голова І.Степанюк нагородив щорічними одноразовими преміями.

Благодійним фондом народного депутата С.Лабазюка «Ми поруч» було організовано розваги з аніматорами, пригощання цукерками та морозивом. А переможці обласних олімпіад та конкурсу МАН нагороджені поїздкою до м.Львів.

Свято дитинства стало яскравим початком літніх канікул, подарувало чудовий настрій та  незабутні враження. Нехай дитинство наших дітей щасливим та яскравим!