Інформує Головне територіальне управління юстиції у Хмельницькій області

Дата: 27.05.2019 14:45

Image result for ???????? ?????¶???? ???????µ?? ???µ ?±?????°??ПОЧАТКУ 2019 РОКУ ДЕРЖАВНІ ВИКОНАВЦІ МІН’ЮСТУ ЗАХИСТИЛИ ЕКОНОМІЧНІ ПРАВА ПОНАД 356 ТИСЯЧ УКРАЇНСЬКИХ ДІТЕЙ

• З початку дії законів #ЧужихДітейНеБуває, тобто з 6 лютого 2018 року, державними виконавцями Мін’юсту на користь дітей стягнуто 6,2 млрд гривень аліментів.

З початку року держвиконавці вже стягнули 1,8 млрд грн аліментів, що на 598 млн грн більше, ніж за аналогічний період 2018 року. Тоді було стягнуто 1,2 млрд грн

• Вона зауважила, що всього державні виконавці захистили економічні права понад 356 тисяч українських дітей з початку цього року, з них понад 50 тисяч дітей Дніпропетровської області, понад 24 тисячі Донецької області, майже 23 тисячі Запорізької та Київської областей.