Великодні гостини на фестивалі Чорноострівської ОТГ

1 травня в селі Осташки Чорноострівської ОТГ пройшов фестиваль громади «Великоднє диво писанки». На цьому фестивалі побували і наші аматори.

Наша «Видавчанка» зачарувала всіх присутніх в залі Осташківського будинку культури своїм неповторним колоритним співом, великодніми поспівками та дотепними жартами. Щиро аплодували глядачі Володимиру Квасніцькому, який зіграв на сопілці українську полечку. А Тетяна Вилавська подарувала глядачам українську народну пісню «Пливе човен».

Щирі слова вдячності та великодній кошик з гостинцями приймали наші артисти від Чорноострівського селищного голови, Михайла Семеновича Дзіся.

Відвідали наші аматори виставку робіт майстрів декоративно-прикладного мистецтва (вишивка, тканини, рядна, вироби з дерева, соломи, лози) та здійснили екскурсію Хмельницьким районним краєзнавчим музеєм імені Леоніда Глібова. Супроводжував наших артистів головний спеціаліст з питань культури Чорноострівської селищної ради Бєлєванцев Анатолій Васильович.

Дякуємо за гостинність нашим сусідам! Христос Воскрес!