У Бокиївському НВК садили яблуневий сад

Дата: 19.04.2019 14:48

Фото без описуСьогодні біля Бокиївського НВК заклали яблуневий сад. 60 яблунь незабаром порадують око школярів та вчителів ніжною зеленню листочків, а через декілька років – і першими плодами.

Ініціатором проведення акції «Посади сад!» стала Адамчук Людмила Пилипівна – заступник генерального директора по роботі з персоналом ТОВ «Волочиськ-Агро»,  яке і надало посадковий матеріал.

Садили молоді дерева учні 5-9 класів, педагоги, директор, обслуговуючий персонал закладу. Проте це не тільки шкільна акція,  бо до неї активно долучились люди різних сфер діяльності, тому що мета її - сформувати дбайливого господаря України, плекати добро і любов на Землі. Допомагали учням  садити сад Війтовецький селищний голова І.Степанюк, староста Бокиївського старостинського округу В.Сніцар, депутат Війтовецької селищної ради О. Сибіга, регіональний директор ТОВ «Волочиськ-Агро» В.М.Баць, фахівець соціального партнерства О.Т. Сапожнік, голова дорадчої ради  Г.Й. Бендель, голова дорадчої ради с. Бокиївка Л.М.Забурмеха.

Всі одержали задоволення від того, що зробили таку гарну і корисну справу.