Війтовецька громада
Волочиський район, Хмельницька область

Здійснено заходи щодо прийняття земельних ділянок у комунальну власність громади

На виконання Меморандуму про співпрацю при здійсненні заходів щодо передачі земель сільськогосподарського призначення державної власності у комунальну власність  Війтовецької селищної ради (ОТГ) та розпорядження Кабінету Міністрів України від 31.01.2018 №60-р «Питання передачі земельних ділянок сільськогосподарського призначення державної власності у комунальну власність об’єднаних територіальних громад» на протязі 2018 року було здійснено комплекс заходів щодо інвентаризації, виготовлення документації із землеустрою, державної реєстрації земельних ділянок в Національній кадастровій системі та реєстрації в комунальну власність 264 земельних ділянок загальною площею 2164,8 га.  

          На  масивах  земельних ділянок, які розташовані за межами населених пунктів с.Зелена та смт. Війтівці проведено комплекс топографо-геодезичних робіт, вирішуються організаційні  питання та погодження меж земельних ділянок.

На  масивах  земельних ділянок, які розташовані за межами населених пунктів с.Писарівка, с.Порохня, с.Завалійки, с.Куровечка, с.Сарнів, с.Кривачинці, Петриківці, с.Качуринці, с.Павликівці, с.Мочулинці, с.Бокиївка, с.Криштопівка, с.Бронівка, с.Видава,  та використовуються громадянами як городи, прийнято рішення сесії щодо розроблення технічних документацій по поділу, більшість  яких вже затверджена рішенням ради.

За рахунок власних коштів Війтовецької селищної ради профінансовано роботи щодо поділу та присвоєння кадастрового номера кожному городу. Внаслідок цього  громадяни можуть приватизовувати свої городи за межами населених пунктів не витрачаючи свій час для поїздок в Головне управління Держгеокадастру у Хмельницькій області.« повернутися до списку новин