Розпочався третій раунд відбору учасників Фази Впровадження напряму з покращення якості надання адміністративних послуг для населення Програми «U-LEAD з Європою».

Дата: 09.04.2019 09:41

Фото без опису

08.04.2019 в рамках третього раунду відбору учасників Фази Впровадження напряму з покращення якості надання адміністративних послуг для населення Програми «U-LEAD з Європою», експерти Програми на чолі з Мариною Дзензель відвідали Центр надання адміністративних послуг громади для уточнення спроможності у реалізації проекту, індивідуальних потреб, та подальшої розробки технічних завданнь для модернізації ЦНАП. В ході зустрічі було визначено ряд домовленостей щодо практичного впровадження Програми в громаді, модернізації ЦНАП та удосконалення надання адміністративнизх послуг.

Для працівників Війтовецької селищної ради було презентовано кращі ЦНАП, які функціонують на території України та Хмельниччини за підтримки Програми «U-LEAD з Європою».