Війтовецька громада
Волочиський район, Хмельницька область

Звіт Війтовецького селищного голови за 2018 рік

Сьогодні, 29 березня, у приміщенні Війтовецького ЦБК Війтовецький селищний голова Степанюк І.Г. звітував про результати роботи за минулий 2018 рік.

У своєму виступі Ігор Григорович проаналізував, що вдалося зробити у звітному році позитивного, над вирішенням яких проблем необхідно працювати надалі та які корективи до планів робіт потрібно внести.

Голова розпочав свій звіт з висвітлення роботи виконавчого комітету Війтовецької селищної ради, розповів про ряд програм, за якими жила, розвивалась та продовжить розвиватися громада та напрацюваннях важливих пріоритетних напрямків роботи.

Також Степанюк І.Г. розповів про проведену роботу кожного з відділів Війтовецької селищної ради, зупиняючись на проблемних питаннях, які потребують негайного вирішення, а також висвітлюючи пріоритетні завдання.

«Сьогодні у звіті я висвітлював не свої особисті досягнення, а нашу із вами спільну командну роботу, оскільки, як ви розумієте, одна людина нічого не може зробити. Дякую всім, хто не стояв осторонь, за щоденну клопітку та наполегливу працю на благо нашої громади та в цілому держави» - такими словами завершив свій виступ Війтовецький селищний голова Ігор Григорович Степанюк.

Із повним звітом Війтовецького селищного голови можна ознайомитись за цим посиланням.

https://rada.info/upload/users_files/04403433/2fbffe59afb522bf522d0f7497b75eb4.docx« повернутися до списку новин