ТОВ «Юридична компанія «Відшкодування»

Дата: 29.03.2019 15:37

ТОВ «Юридична компанія «Відшкодування» - це перша в Україні компанія, що спеціалізується на допомозі потерпілим у дорожньо-транспортних пригодах отримати моральну та матеріальну компенсацію.

Якщо мешканці громади, стали учасниками дорожньо-транспортної пригоди, то потерпілим особам компанія може надати правову допомогу, юридичніконсультації та допомогти при вирішенні спірних питань, що виникають під час отримання страхового відшкодування. Особи, котрі були учасниками ДТП в Україні, мають право протягом 3-х років з моменту ДТП отримати грошову компенсацію, а якщо ДТП мала місце за кордоном ? протягом 20-ти років.

До ТОВ «Юридична компанія «Відшкодування» можна звернутися за телефонами: (067) 674 01 09 (viber), (050) 430 26, (063) 466 11 78.

Детальніша інформація про компанію ? на веб-сайті