Закликаємо дотримуватись правил пожежної безпеки в екосистемах

Дата: 26.03.2019 13:53

Фото без описуУ зв’язку з підвищенням температури та настанням весняної пори, люди почали прибирати садибні ділянки, угіддя та спалювати суху минулорічну траву. Тим самим збільшивши кількість пожеж у екосистемах. Громадяни не розуміють, що саме їхня недбалість та необережність під час випалювання сухостою можуть стати причиною масштабних лісових та торф’яних пожеж.

Пожежі у екосистемах можуть мати негативні наслідки як для навколишнього середовища, так і для людей:  спричинити пожежі будівель, знищити лінії електромереж, газо- та нафтопроводів, лісових насаджень.

Саме тому Державна служба України з надзвичайних ситуацій закликає громадян дотримуватися правил пожежної безпеки поблизу лісових масивів, на відкритих територіях та під час прибирання присадибних ділянок. Не випалюйте суху траву, не розводьте багаття в лісі, не створюйте смітники в лісі та на прилеглих територіях, тим більше, не підпалюйте їх. Адже це призводить до масштабних пожеж та трагічних наслідків.

Якщо  ви помітили займання в лісах, посадках та на відкритих територіях – негайно телефонуйте за номером «101».

Пам’ятайте, що лише дотримання елементарних правил пожежної безпеки застереже від трагічних наслідкі.