Вітання приймали комунальники

Сьогодні у приміщенні Війтовецької селищної ради, в переддень свого професійного свята, вітання приймали працівники комунального підприємства «Громадське».

Першим до присутніх звернувся Війтовецький селищний голова І.Г. Степанюк: «Ваша праця надзвичайно потрібна людям, адже ви невтомно піклуєтесь, щоб створити та підтримати комфортні умови для проживання наших краян». Ігор Григорович подякував комунальникам за їхню щоденну працю, побажав міцного здоров`я, миру в країні та впевненості в завтрашньому дні.

Також з привітальним словом виступив і помічник народного депутата України Сергія Лабазюка Кудринський А.С..

І на завершення директор КП «Громадське» Балайда О.І. подякував усім за щирі слова і у свою чергу також привітав своїх колег.

А гарний настрій та відчуття свята своїми піснями створювали працівники Війтовецького ЦБК.