Для випускників 9-х класів та їх батьків!

Дата: 15.03.2019 14:49

Відділ  освіти, молоді та спорту, культури та туризму виконавчого комітету Війтовецької селищної ради НАГОЛОШУЄ про необхідність здійснення роз’яснювальної роботи із випускниками 9-х класів та їх батьками щодо одержання учнями, які досягли 14-го віку, паспорта громадянина України (він виготовляється у формі пластикової картки типу ID-1).

Додатково повідомляємо, що відповідно до Умов прийому на навчання для здобуття освітньо - кваліфікаційного рівня молодшого спеціаліста в 2019 році, затверджених наказом МОН України від 10.10.2018 року №1082, заяву про вступ до коледжу чи технікуму за свідоцтвом про народження зможуть подавати лише ті вступники, яким 14 років виповнюється після 1 травня 2019 року.

З метою недопущення порушення конституційних прав на освіту та попередження конфліктних ситуацій під час вступної кампанії 2019 року просимо довести дану інформацію до відома учнів-випускників 9-х класів та сприяти в отриманні учнями паспорта громадянина України відповідного зразка.