Війтовецька громада
Волочиський район, Хмельницька область

ГУ ДФС у Хмельницькій області повідомляє

Для якісного обслуговування громадян ДФС України розроблено сервіс «Електронний кабінет платника» (далі – ЕКП), за допомогою якого платники податків можуть отримати відомості про суми отриманих доходів та суми сплачених податків для заповнення декларації особи, уповноваженої на виконання функції держави або місцевого самоврядування та податкової декларації про майновий стан і доходи.

Знайти ЕКП можна за адресою htt://cabinet.sfs.gov.ua , а також на офіційному веб-порталі ДФС України.

ЕПК складається із двох функціональних частин:

  • відкрита (загальнодоступна)
  • приватна (особистий кабінет)

Робота у приватній частині здійснюється з використанням електронного цифрового підпису. Для входу в ЕПК можна користуватися електронним цифровим підписом, отриманого для подання декларації.

Крім того, електронний цифровий підпис можна отримати у будь-якому Акредитованому центрі сертифікації ключів, зокрема, безкоштовно в АЦСК Інформаційно-довідкового департаменту ДФС України (гаряча лінія 0800501007), АЦСК Приватбанку, АЦСК Ощадбанку та ін.

Сформувати запит щодо отримання відомостей з ДРОФ про суми виплачених доходів можна в ЕКП в розділі «Заяви, запити для отримання інформації» за формою F1301802. Роз’яснення щодо послідовності роботи з документами, порядку їх заповнення можна переглянути у розділі «Допомога».

Інформація про отримані доходи за 4 квартали 2018 року доступні з 25.02.2019. « повернутися до списку новин