Волочиське РУ ГУ Держпродспоживслужби в Хмельницькій області повідомляє

?????????¶?µ?µ ???·???±???°?¶?µ?????µ«Щодо співпраці  з питань захисту прав споживачів»

Волочиське РУ ГУ Держпродспоживслужби в Хмельницькій області повідомляє про те, що відповідно до Закону України "Про захист прав споживачів", Концепції державної політики у сфері захисту прав споживачів на період до 2020 року, затвердженої розпорядженням КМ України від 23 березня 2017 року №217-р п.п.7,8,9, на базі Волочиського РУ Держпродспоживслужби в Хмельницькій області працює консультаційний центр з питань захисту прав споживачів.

Напрямки роботи консультаційного центру:

-дотримання законодавства про захист прав споживачів;

-дотримання законодавства з питань контролю у сфері реклами, анти тютюнового законодавства а також порядку формування та встановлення державних регульованих цін;

- дотримання законодавства про державний ринковий нагляд і контроль нехарчової продукції.

Громадянам при порушенні їх прав, як споживачів, та для надання консультацій, звертатися до консультаційного центру за адресою:

м.Волочиськ, вул. Копачівська,5

Графік роботи: Щодня крім вихідних з 8:30 до 17:30