Зустріч активу Війтовецької ОТГ із народним депутатом України С. Лабазюком

Дата: 21.02.2019 15:26

20 лютого у приміщенні Війтовецької ЗОШ І-ІІІ ступенів відбулася зустріч активу Війтовецької ОТГ з народним депутатом України Сергієм Петровичем Лабазюком.

Під час виступу Сергій Петрович розповів про свою роботу та про роботу свого благодійного фонду «Ми поруч» протягом 2014-2018 років. Депутат розповів про залученні кошти на різні сфери (інфраструктура,  культура, освіта, медицина, спорт та ін.), що в сумі становить 42, 868 млн. грн., про свою законотворчу діяльність, а також про основні напрями роботи.

Наступною темою для обговорення була Стратегія «19-25», головна мета якої – забезпечення системного розвитку нашої громади. С.П. Лабазюк  закликав усіх до спільного її написання та висвітлив основні інструменти та засоби реалізації Стратегії.

Після виступу депутата відбулась жвава дискусія-діалог у форматі запитання – відповідь із присутніми у залі.  Питання, які піднімалися стосувались освіти, співпраці бізнесу та влади, а також покращення стану доріг.

Після зустрічі Сергій Петрович відвідав також Війтовецький ДНЗ «Барвіночок».