43 (позачергова) сесія Війтовецької селищної ради

Дата: 21.02.2019 11:53

В середу, 20 лютого, відбулася 43 (позачергова) сесія Війтовецької селищної ради.

В ході роботи сесії було розглянуто 152 питаня, серед яких: про затвердження звіту про виконання cелищного бюджету за 2018; про затвердження Програми організації суспільно корисних робіт для порушників, на яких судом накладено адміністративне стягнення у вигляді виконання суспільно – корисних робіт на 2019-2020 роки; про затвердження Програми забезпечення заходів з підготовки територіальної оборони Війтовецької об’єднаної територіальної громади на 2019-2020 роки; про припинення шляхом ліквідації Кривачинецького навчально-виховного комплексу  «Загальноосвітня школа І-ІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад» Війтовецької селищної ради Хмельницької області, ряд земельних питань, та інше.