Робочий візит директора та менеджера Української Фундації Правової Допомоги до Війтовецької ОТГ

Дата: 18.02.2019 19:14

Війтовецька ОТГ взяла участь у розробленому Українською Фундацією Правової Допомоги конкурсі «Онлайн-сервіси: безпечна громада», який відбувся 4-8 жовтня 2018 року і стала однією з 5 громад-переможців. Відтак Війтовецька ОТГ безкоштовно отримає інформаційний термінал та мобільний додаток «Безпечна громада», які будуть адаптовані під унікальні потреби громади, що значно спростить комунікацію між громадянами та працівниками держустанов.

Сьогодні, 18 лютого, у Війтовецькій селищній раді  відбулася зустріч із директором УФПД Сіома Миколою та менеджером проекту УФПД Тарнавською Сергіною, в  ході якої представникам виконавчого комітету презентували програмне забезпечення та обговорили модулі, які буде внесено до  терміналу.