Навчальний семінар щодо складання актів обстеження матеріально-побутових умов сім’ї для призначення всіх видів державної допомоги

Дата: 15.02.2019 14:04

З метою забезпечення виконання повноважень у сфері соціального захисту населення, відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 16.01.2019 року № 18 «Про внесення змін до Положення про головного державного соціального інспектора та державного соціального інспектора»  15 лютого у Війтовецькій селищній раді був проведений навчальний семінар щодо складання актів обстеження матеріально-побутових умов сімї  для призначення(відновлення) всіх видів державної допомоги, житлової субсидії, виплат внутрішнього переміщення особам.

Для проведення інформаційно–роз’яснювальної роботи та надання практичної допомоги був запрошений начальник відділу державних соціальних інспекторів управління соціального захисту населення Волочиської РДА Борболюк С.В.. На семінарі були присутні: начальник відділу соціального захисту населення Домбровська Р.В.,головний спеціаліст відділу Мариніна А.О., старости та діловоди сіл Війтовецької ОТГ, які будуть уповноваженими особами для складання актів обстеження матеріально-побутових умов сім’ї для призначення всіх видів державної допомоги.