Війтовецька громада
Волочиський район, Хмельницька область

Відбулися виконком №1 та сорок друга сесія селищної ради

Сьогодні, 31 січня, відбулося засідання виконавчого комітету Війтовецької селищної ради № 1, в ході якого про проведену роботу КП «Громадське» Війтовецької селищної ради за 2018 рік прозвітував директор комунального підприємства Балайда О.І., також про виконання бюджету за 2018 рік звітували начальник фінансового відділу Михальчишина А.М., та начальник відділу обліку і звітності Долічна І.В., та ще розглядалися ряд інших питань.

 Після засідання виконавчого комітету відбулася сорок друга сесія селищної ради сьомого скликання, напередодні якої проведено засідання постійних комісій селищної ради, на яких детально були опрацьовані всі питання порядку денного сесії.

Розпочалася сесія з приємної події – голову Війтовецької об'єднаної територіальної громади було відзначено в рамках Всеукраїнського проекту «Місцеве самоврядування. Народні обранці.», головна мета якого – сприяння розвитку місцевого самоврядування та щорічне відзначення кращих його представників, які доклали значних зусиль до розбудови Держави та нагороджено орденом «За вірність народу України». А також Війтовецькій селищній об'єднаній територіальній громаді в особі голови було вручено Почесну грамоту за вагомий внесок у становлення, розбудову та процвітання України за підписом першого Президента України Леоніда Кравчука.

Під час роботи сесії депутати розглянули 103 питання порядку денного. Окрім ряду земельних питань розглядалися й наступні: про внесення змін до селищного бюджету на 2019 рік; про виконання плану роботи селищної ради за ІІ півріччя 2018 року та затвердження плану роботи селищної ради на І півріччя 2019 року; про затвердження Програми забезпечення національної безпеки на території Війтовецької селищної ради Волочиського району Хмельницької області на 2019-2020 роки; про розмір ставок орендної плати за землю на території Війтовецької селищної ради, та інше.

 « повернутися до списку новин