Різдвяні передзвони

Дуже миле і пригоже.
В небі Ангели співають
Бога Сина прославляють.

Різдво — особливе свято. Все у ньому чарівне, казкове і таємниче. А особливі дива відбуваються на Василя 14 січня, коли до нас приходить Старий Новий рік.

Третій рік поспіль такі дива відбуваються і в нашій Війтовецький громаді. Тут  уже традиційним стало свято колядок та щедрівок «Різдвяні передзвони».

До Війтовецького центрального будинку культури поспішають колективи художньої самодіяльності сільських клубних закладів. Гарно, по святковому, накриваються столи різноманітними українськими національними стравами та оформлюються різдвяні куточки з жита, пшениці та всякої пашниці.

Розпочинають святкову ходу піснярі та віншувальники Війтовецького БК, підхоплюють її колядники Бокиївського, Криштопівського, Петриковецького, Павликівського, та Бронівського клубних закладів.

Гарно і неповторно щедрує колектив народного співу «Калинонька» - Порохнянського сільського клубу.

Естафету переймає зведений колектив  Писарівського будинку культури та викладачів Писарівської музичної школи. А колядки та щедрівки у виконанні «Видавчанки» перехоплюють дух і заставляють нас поринути у чарівний світ коляди наших дідів та прадідів.

Завершують неповторне Різдвяне дійство колективи  Завалійківського сільського  клубу та Сарнівського будинку культури.

Зі  словом вдячності виступає заступник – начальник відділу освіти, молоді та спорту, культури та туризму Олександра Олександрівна Воробйова і вручає дипломи всім учасникам неповторного дійства – «Різдвяні передзвони».

Тож нехай ця щедра кутя запам’ятається надовго, а наші колядки та щедрівки передаються  із вуст в уста і мають довге, нескінченне життя. Христос народився!