Війтовецька громада
Волочиський район, Хмельницька область

Війтовецька селищна рада інформує споживачів комунального підприємства "Громадське" про коригування діючих тарифів з централізованого водопостачання 

? ?µ?·???»?????°?? ???????????? ?·???±???°?¶?µ???? ?·?° ?·?°?????????? "?????? ???????????????°?????? ???????????? ???°?????????? ?· ???µ???????°?»???·?????°???????? ?????????????????°???°??????"

Війтовецька селищна рада інформує споживачів комунального підприємства "Громадське" про коригування діючих тарифів з централізованого водопостачання.

На виконання наказу Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України від 09.11.2017 №2189-VIII «Про житлово-комунальні послуги», КП «Громадське» інформує про намір здійснити зміну тарифів на послуги в наступних розмірах:
 - централізоване водопостачання для населення – 9,00 грн/м³;

 - централізоване водопостачання для підприємств – 13,00 грн/м³;
 - централізоване водопостачання для бюджетних установ – 9,00 грн/м³;
 

 Калькуляція витрат на водопостачання по КП «Громадське» Війтовецької с/р

Розрахунок прямих матеріальних затрат

Роз’яснення щодо причин та необхідності коригування тарифів на централізоване водопостачання КП « Громадське» Війтовецької селищної ради Хмельницької області 

Зауваження і пропозиції приймаються до 17 січня 2019 року за адресою: вул. Героїв України 10г, смт. Війтівці, 31256, е-mail:kphromadske@ukr.net (із зазначенням в темі листа “зауваження і пропозиції до тарифів”).

 

Адміністрація КП «Громадське»« повернутися до списку новин