У двох сім’ях Війтовецької ОТГ народилися двійнята

Дата: 27.11.2018 11:34

Минулого тижня у двох сім’ях Війтовецької ОТГ народилися двійнята. Чудова подія сталася у сім’ї Вітко – жителів села Порохня та сім’ї Нечетайлових – жителів села Куровечка.

26 листопада у пологовому відділенні Волочиської центральної районної лікарні батьки новонароджених приймали привітання та подарунки від заступника-начальника відділу освіти, молоді та спорту, культури та туризму виконкому Війтовецької селищної ради Воробйової О.О. та керівника громадської приймальні благодійного фонду народного депутата України С.П. Лабазюка «Ми поруч» Рябої В.С..

Працівники виконавчого комітету Війтовецької селищної ради щиро вітають сім’ї Вітко та Нечетайлових з чудовою подією. Нехай ваші дітки ростуть здоровими, розумними та сильними і стануть в майбутньому вашою опорою, вашою радістю та гордістю.