Привітання з Днем працівника сільського господарства

Шановні працівники сільського господарства!

Сердечно вітаю вас з професійним святом – Днем працівників сільського господарства.

День працівників сільського господарства - це свято людей праці, для яких безмежна шана до рідної землі визначила не тільки професію, але й людську долю.

Дозвольте від щирого серця подякувати вам -  хліборобам, механізаторам, організаторам агропромислового виробництва громади, за те, що ви зберегли і примножили традиції українського села, за самовіддану працю, щедрість душі, теплоту сердець, любов до свого рідного краю, до своєї землі.

Бажаю доброго здоров’я, щастя, благополуччя, злагоди і радості у ваших родинах, благодатної ниви і щедрих врожаїв в ім’я процвітання держави  та піднесення добробуту всього українського народу!

З повагою, селищний голова Ігор Степанюк