Волочиський районний відділ державної виконавчої служби Головного територіального управління юстиції у Хмельницькій області проводить опитування

Волочиський районний відділ державної виконавчої служби Головного територіального управління юстиції у Хмельницькій області приєднався до опитування жителів сіл, селищ, селищ міського типу, міст районного значення щодо доступу до нотаріальних послуг та їх якості.

Мета цього опитування – деталізувати потреби громадян у нотаріальних послугах у сільській місцевості.

Опитування буде проводитись в офлайн (друкованій) та онлайн формі.

Ми очікуємо, що завдяки цьому дослідженню буде сформоване чітке розуміння того, які нотаріальні послуги користуються найбільшим попитом у мешканців сільської місцевості, наскільки часто вони цими послугами користуються та які проблеми доступу до нотаріальних послуг виникають у даної категорії громадян.

Опитування триватиме до 1 листопада 2018 року.

Допоможіть нам покращити сервіси, які працюють для Вас! Заповніть опитувальник онлайн за посиланням: