Відкриття поліцейської станції в смт. Війтівці

У рамках реформування місцевого самоврядування та територіальної організації  влади, одним із завдань на сьогодні, які стоять перед громадами є відкриття сучасних центрів безпеки, які нададуть можливість забезпечити правопорядок на території їх обслуговування.

Керівництво Війтовецької селищної ОТГ також підтримали ініціативу органів поліції і спільно доклали зусиль аби і в нашій громаді створилась сучасна правоохоронна установа. І ця установа –  поліцейська станція, відкриття якої відбулося сьогодні, 23 серпня, у селищі Війтівці.

Поліцейська станція обслуговуватиме територію населених пунктів Війтовецької об’єднаної територіальної громади. Зокрема, це сімнадцять  сіл із населенням понад 7600 жителів.

«Відтепер у жителів громади буде можливість на місці поспілкуватися із правоохоронцями, написати заяву чи скаргу. Для цього не треба буде їхати у районний відділ, як це було раніше», - зазначив у своєму виступі Війтовецький селищний голова Ігор Григорович Степанюк.

З вітальним словом до присутніх звернулися також заступник начальника  Головного  управління національної поліції в Хмельницькій області  підполковник поліції Білянський Валентин Віталійович, виконуючий обов’язки начальника відділення превентивної діяльності Головного  управління національної поліції в Хмельницькій області  підполковник поліції Бирка Вадим Михайлович, заступник голови Волочиської РДА Пендилюк Віталій Володимирович, а також начальник Волочиського відділення поліції Городоцького відділу поліції капітан поліції Малішевський Олексій Володимирович.

Відкриття поліцейської станції є важливою подією, адже мешканці Війтовецької ОТГ відтепер почуватимуться безпечно поряд із правоохоронцями.