Війтовецька громада
Волочиський район, Хмельницька область

Використайте ваше право на податкову знижку до кінця року

Image result for ???????? ?????°???? ???° ???????°?????????? ?·?????¶????Волочиське відділення Красилівської ОДПІ нагадує, що з метою використання права на податкову знижку, платник податку може подати до територіального органу ДФС податкову декларацію про майновий стан і доходи до 31 грудня 2018 року (включно).

Сума, що має бути повернена платнику податку, зараховується на його банківський рахунок, відкритий у будь-якому комерційному банку, або надсилається поштовим переказом на адресу, зазначену в декларації, протягом 60 календарних днів після надходження такої податкової декларації – п.179.8 ст.179 ПКУ.

 У разі, якщо  платник податку до кінця податкового року, наступного за звітним, не скористався правом на нарахування податкової знижки за наслідками звітного податкового року, таке право на наступні податкові роки не переноситься.

Загальна сума податкової знижки, нарахована платнику податку в звітному податковому році, не може перевищувати суми загальногорічного оподатковуваного доходу платника податку, нарахованого як заробітна плата, зменшена з урахуванням положень п. 164.6 ст. 164 ПКУ.

Податкова знижка може бути надана виключно резиденту, який має реєстраційний номер облікової картки платника податку, а так само резиденту - фізичній особі, яка через свої релігійні переконання відмовилась від прийняття реєстраційного номера облікової картки платника податків та офіційно повідомила про це відповідний контролюючий орган і має про це відмітку у паспорті.« повернутися до списку новин