Старости Хмельниччини та Львівщини відвідали Війтовецьку ОТГ

Дата: 22.06.2018 14:16

Фото без опису21 червня в рамках роботи 2-го дня всеукраїнського форуму старост, який проходив на Хмельниччині 20-21 червня до Війтовецької об’єднаної територіальної громади завітала делегація старост із Хмельницької та Львівської областей.

Старости відвідали Війтовецьку селищну раду де їх гостинно зустрічали з хлібом та щирим словом. Після невеликої презентації громади, гості відправились у с. Писарівка де відвідали дитячу музичну школу та  реконструйований дитячий садочок. У Писарівському БК учасників делегації зустрічали духовий оркестр та хор «Перлина Поділля» Війтовецької ОТГ. На зворотньому шляху, у Війтівцях, не оминули гості й місцеве ПП «НоКо» де придбали собі вишиванки.